«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы»
КММ «Тайынша ауданы әкімдігінің білімі бөлімі»
КММ «Тайынша қаласының № 1 орта мектебі»
  • Мектеп жаңалықтары

26 қаңтар күні кәсіптік бағдар беру және ашық есік күні аясында 9-сынып оқушылары Тайынша қаласындағы Агробизнес колледжіне барды. Балаларға сыныптар мен шеберханаларға экскурсия жасалды. Оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлерімен кәсіптік бағдар беру әңгімесі жүргізіліп, аталмыш оқу орнында студенттердің қандай мамандықтар бойынша білім алатыны айтылды.

Сенім телефоны