«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы»
КММ «Тайынша ауданы әкімдігінің білімі бөлімі»
КММ «Тайынша қаласының № 1 орта мектебі»
  • Мектеп жаңалықтары

2023 жылдың 28 қаңтарында «Тайынша қаласының No1 орта мектебі» КММ-де 5-6 сынып оқушыларына «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру» аясында «Сыбайлас жемқорлық – табыс па, зиян ба?» ақпараттық сағаты өткізілді. Бұл шараның мақсаты – өскелең ұрпақтың бойына сыбайлас жемқорлыққа деген теріс көзқарасты қалыптастыру, сыбайлас жемқорлыққа қарсы тұруға үйрету. Іс-шара тақырып бойынша слайдтар мен әлеуметтік бейнероликтердің сүйемелдеуімен әңгімелесу түрінде өтті. Әрбір бейнероликті студенттер талқылап, іс-шара соңында сыбайлас жемқорлық экономикалық өсу мен дамуға кедергі, мемлекеттің кез келген түрлендіруіне қауіп төндіреді деген қорытындыға келді.

Сенім телефоны